curve

Honor Roll

2016-2017 – Term 3

West Hempfield Middle School

 

 

 

 

Excellent

High Honor

Honor

Honorable Mention

Bair, Elizabeth J.

Allison, Caleb D.

Bane, Kelly A.

Anderson, Tyler N.

Benjamin, Mya G.

Allison, Seth S.

Beckering, Ryan C.

Ballantyne, Yasmine N.

Bierhals, Gillian M.

Bailey, Cassidy M.

Begonia, Lucas J.

Barcus, Cody R.

Blahovec, Abigail J.

Blahovec, Benjamin W.

Bomer, Brooke E.

Bartolli, Dominick V.

Booth, Jennifer K.

Blahovec, Cydney A.

Burkardt, Aidan R.

Bath, Sidney K.

Brockhoff, Jillian L.

Bryan, Claire E.

Caldarelli, Ashley S.

Beatty, Kaitlynn E.

Brown, Garrison M.

Busch, Damion M.

Chicklo, Rocco

Blasik, Lorelai P.

Brown, Paula I.

Capasso, Samuel L.

Ciesielski, Paige V.

Brown, Davin L.

Bruno, Nicholas R.

Carulli, Faith A.

Conley, Natalia N.

Butler, Nathan S.

Clayton, Katie E.

Carulli, Marchello A.

Copley, Cheyenne M.

Caldarelli, Alyssa S.

Domonkos, Emily D.

Ciesielski, Shane E.

Dalicandro, Giana L.

Carson, Alyssa N.

Dugan, Matthew A.

Crivello, Colin D.

Davis, Hailey L.

Choby, Derek A.

Echard-Moorey, Aaliyah G.

Custer, Adam J.

Dedo, Meghan E.

Colchagie, Zachary K.

Hickle, Sydney A.

DeLuca, Rosalia M.

DeMichele, Zoey J.

Coley, Khalib T.

Iezzi, Gabriella M.

DeSantis, Nicholas P.

Dionisi, Gavin N.

Collier, Dominick J.

Jasiewicz, Emma E.

Diflorio, Abagale R.

Duggan, Julia C.

Cook, Brodey D.

Kauffman, Landon

Dunlap, Aiden M.

Flynn, Sara R.

Cotyk, Hunter S.

Kohler, Allison N.

Fetter, Oden J.

Friel, Kaden E.

Cowherd, Ena R.

Kovalcik, Caden A.

Flock, Landon C.

Gamble, Emily A.

Craft, Alexis M.

Lander, Kyle M.

Gallentine, Jenna E.

Hammar, McKenna F.

Dancu, Andrea R.

Lander, Makayla N.

Gambino, Sarah R.

Harden, Olivia K.

Davanti, Isabella M.

LaVale, Payton M.

Garris, Lauren E.

Hawk, Alexis A.

Dunn, Lydia G.

Martz, Claire J.

Glaser, Hannah R.

Heatley, Tyler D.

Fabian, Bryce V.

Mauro, Dominic G.

Grew, AVA E.

Hendricks, Morgan M.

Fannerella, Rocco A.

Murray, Alyssa L.

Harrold, Bain W.

Heveker, Jonathan J.

Flynn, Nina J.

Phillips, Alexa J.

Harshman, Kaylee A.

Hill, Marissa C.

Fox, Emma M.

Ranf, Emily A.

Hayes, Madison D.

Hoffner, Emma R.

Free, Jamie E.

Raynes, Mina L.

Hazlett, Rachael N.

Howard, Kaylee E.

Gareis, Dakoda M.

Repko, Cameron C.

Higgins, Molly R.

Jeffries, Daniel R.

Garofalo, Daniel J.

Roll, Hannah R.

Horton, Caden C.

Kane, Faith E.

Green, Dakota J.

Roll, Olivia H.

Hosni, Michael J. JR

Kapusta, Riley R.

Hall, Raven E.

Schuck, Ryan W.

Hunter, Collin J.

Kubic, Evan T.

Hardman, Amanda S.

Shedlock, Rebecca S.

Ketter, Kasey L.

Kuhns, Eleanor J.

Harrell, Liam K.

Tuttoilmondo, Antonio F.

Kosinski, Brooke M.

Lapham, Miranda R.

Hawthorne, Jordan

Ward, Dominick S.

Krebs, Landon M.

Lloyd, Tristan W.

Hixson, Joshua J.

Williams, Jocelyn V.

Kulcsar, Alera K.

Martin, Jackson J.

Hoffer, Quinley R.

Learn, Brandon S.

Maury, Maggie C.

Horchak, Maxwell J.

Lingis, Jillienne L.

Molek, Abigail F.

Jacob, Jayson T.

Macrania, Bret K.

Morelli, Nicholas T.

Juskowich, Morgan G.

Manno, Nino S.

Neill, Carrie G.

Kapusta, Lucas G.

Mauro, Victoria M.

Norton, Kirston L.

Kendall, Paige E.

Niber, Madison L.

Palm, Renell M.

Kraucz, Cathrene E.

Noel, Ella T.

Palmiero, Gianna G.

Kuhns, Brennan M.

Norton, Ashton B.

Paterra, Nolan E.

Kunkle, Joshua D.

Norton, Triston J.

Pavsek, Megan R.

Lancashire, Bailee M.

Orischak, Olivia J.

Phillips, Macey A.

Marcieski, Ava M.

Pruett, Emma C.

Planey, Tyler J.

Martin, Julia J.

Rendulic, Aislinn E.

Porter, Logan M.

Maystrovich, Hailey M.

Resnik, Saydee L.

Raimondo, Isaiah

McClintock, Emily B.

Ritson, Faith A.

Rudnik, Dylan J.

Merva, Haley N.

Savisky, Tessa N.

Shaffer, Fiona F.

Miller, Eugene F.

Sawyers, Kaylee L.

Smith, Brenda J.

Moore, Mason A.

Shedlock, Abigail G.

Stawinski, Jacob D.

Newman, Olivia M.

Shevlin, Aidan J.

Stoner, Jaden D.

Nichols, Brandon A.

Smith, Zachary L.

Stough, Alexis A.

Phillips, Braeden R.

Sowers, Callie J.

Tompkins, Alexandra N.

Pizzutelli, Giana P.

Sowers, Harrison P.

Tumulty, Nolan P.

Quinn, Keiran G.

Spino, Anna K.

VanScoyoc, Joshua E.

Rayman, John R.

Spino, Sydney E.

Wagner, Seneca L.

Reese, Jeremy P.

Swauger, Daniel P.

Weaver, Christian J.

Ritenour, Madison J.

Terzolino, Kelsi L.

Wells, Xavier O.

Ritson, Joshua A.

Thomas, Marah E.

Zadroga, Noah Z.

Rudnik, Christopher A.

Vinosky, Julia D.

Zeli, Luke A.

Soltis, Dane W.

Waryanka, Sydney M.

Zheng, Benson

Stallard, Landon D.

Wheaton, Gage T.

Stepinsky, Nicole A.

Woleslagle, Braden R.

Terzolino, Anthony J.

 

Wagner, Ryder L.

 

West, Ryan T.

 

Young, Laken D.

 

Zaya-Burkett, Ryan A.

 

Zuzo, Isabella M.

CLOSE