curve

Honor Roll

2016-2017 – Term 3

Harrold Middle School

 

 

 

 

Excellent

High Honor

Honor

Honorable Mention

Bailey, Reagan M.

Adams, Katerina M.

Alexander, Mason G.

Ackerman, Emma J.

Bixler, Willow T.

Allison, Lauren V.

Anderson, Clayton M.

Anderson, Lucas E.

Brean, Mallory K.

Allshouse, Austin J.

Andrascik, Bryce C.

Ansell, Joshua D.

Burk, Tessa R.

Ames, Joshua R.

Banze, Nathan R.

Ashbaugh, Alayna J.

Carter, Maxwell J.

Beatty, Skyler

Black, Cameron S.

Bepler, Amara R.

Cisco, Madeline M.

Bigelow, Kloe M.

Blatnica, Helena S.

Blahovec, Joseph G.

Crowe, Meagan E.

Bitner, Allyson P.

Bowin, Lilly R.

Bowin, Abigail P.

Daum, Elaina M.

Blahovec, Sara K.

Burk, Sofia M.

Brown, Dylan S.

DeDominicis, Kasey D.

Bojarski, Christian T.

Buzbee, Alexander M.

Cohen, Leiana

Ferace, Camille R.

Carter, Madelyn L.

Carleton, Lance C.

Cordova, Jacob S.

Fordyce, Taylor B.

Cole, Nathan M.

Craft, Ethan P.

Covalesky, Candice R.

Freed, Brady W.

Cope, Brandon D.

Davis, Brynne L.

Craven, McKinley

Fruehstorfer, Hannah E.

Crescenzo, Kylie M.

DeLattre, Arin N.

Crusan, Makenze J.

Gallagher, William B.

Crupie, Jordan N.

DeLattre, Brynn A.

Dahl, Reghan C.

Gillis, Isabella N.

Dean, Taylor M.

Dembiczak, Christopher S.

DeNobile, Mallory L.

Harden, Nathaniel W.

DeDominicis, Jeremy J.

DePippo, Zachary A.

DiClaudio, Gavin M.

Hayden, Lauren M.

Duray, Alyssa M.

Dicks, Angela T.

Duffy, Ethan J.

Hoyer, Nathaniel J.

Duray, Kaitlyn E.

Dudash, Steven J.

Duke, Dominic G.

Kelley, Owen E.

Dzurko, Owen E.

Dunford, Isabella S.

Dzik, Casey M.

Kostley, Grace I.

Easley, Ezra M.

Dzendzel, Zachary J.

Fagan-Bossart, Courtney E.

Krape, Amber R.

Eisaman, Logan C.

Edwards, Kenneth J.

Ferreira, Vitoria d.

Krunszyinsky, Aubrey A.

Evans, Shane R.

Emerick, Joseph

Gasper, Peter J. JR

Kuczynski, Camille A.

Ferace, Brooke C.

Flock, Jayme M.

Green, Camryn L.

Kummer, Kaley G.

Ferree, Trenten J.

Fontanazza, Callysta L.

Hampton, Alexander J.

Luderer, Sydni E.

Fiedor, Joseph M.

Fowler, Zachariah L.

Harvey, Layne C.

Martir, James-Paul

Fontanazza, Chloe G.

Garris, Levi W.

Hildenbrand, Anna E.

McCaffrey, Emily

Fritts, Makaela C.

Geiger, Emma C.

Himler, Tristen C.

McMillen, Grace E.

Gaffney, Alison M.

Gentile, Nathan

Iarussi, Conner M.

McMillen, Tyler J.

Griffin, Summer J.

Gilligan, Matthew L.

Kemerer, Ellah S.

Miller, Maggie E.

Hall, Taylor E.

Gradischek, Brian J.

Knott, Rylee A.

Nelson, Liberty M.

Hammond, Ethan J.

Graham, Parker A.

Krunszyinsky, Jacob J.

Orner, Erika C.

Harvey, Garret W.

Gralluzzo, Evan V.

Kuczynski, Cole A.

Panichella, Emily M.

Idrees, Maysoon S.

Grimmer, Madelyn R.

Leonard, Samuel J.

Penich, Noah A.

Iluyemi, Oluwafemi M.

Hafer, Gail V.

Little, Riley N.

Queen, Lydia J.

King, Dylan L.

Henderson, Abigayle H.

McAdoo, Aidan J.

Rosensteel, Morgan C.

Kisiday, Savannah G.

Herrle, Nicole E.

McFadden, Miah N.

Ross, Katelyn M.

Koroly, Siera R.

Hess, Ryan M.

McFarland, Michaela E.

Royer, Leah

Lam, Nguyen H.

Honse, William E.

Montgomery, Joelle A.

Ryan, Rachel E.

Livingston, Alexander J.

Hunter, Marissa E.

Moore, Olivia J.

Schmeltz, Morgan A.

Long, Angela M.

Iverson, Kaitlin P.

Murphy, Demetrius J.

Shaner, Carly A.

LoPinto, Nicolas D.

Jamnik, Tobey M.

Oblak, Anton P.

Shaw, Kaitlyn N.

Luckiewicz, Kaden C.

Jones, Amara G.

Ofchinick, Ava N.

Sieg, Emma V.

Magee, Sarah

King, Victoria N.

Pham, Tim

Smith, Melody M.

Malago, Ashley N.

Lawrence-Julian, Jacob A.

Qualey, Kaitlyn C.

Stoltenberg, Caleb H.

Maloney, Seth R.

Lippa, Natalie M.

Radocaj, Ashlyn N.

Vanek, Isabella A.

Mapstone, Zoey M.

Little, Jerrod R.

Repasky, Sydney N.

Verellen, Brooklyn A.

Martz, Emma J.

Luckiewicz, Remi N.

Robbins, Jacob M.

Watters, Camryn J.

Mazurik, Kylie E.

Lutz, Shannon E.

Roman, David H.

Weirs, Elena H.

McLaughlin, Chloe M.

Marcoz, Megan L.

Sandell, Hannah

Winkleblech, Kendra

Menanno, Trinity D.

Mears, McKenzie E.

Selchan, Mckenzi A.

Yeargers, Courtney N.

Miller, Tyler N.

Minerva, Andrew S.

Ser, Cameron M.

Minghini, Sarah

Mough, Ashlyn M.

Ser, Noah M.

Monier, Adam J.

Murtha, Ryan T.

Shaw, Ian M.

Murphy, Lily G.

Myers, Madysen A.

Shearer, Laney L.

Nestico, Riley C.

Nelson, William R.

Sherbondy, Hunter R.

Nicoliello, Alexis M.

Norris, Daniel A.

Sinick, Destiny M.

Ostrosky, Rebekah J.

Orie, Karson L.

Spotts, Damien C.

Paronish, Julianna G.

Patula, Rachel S.

Stevenson, Kylie J.

Pehlivan, Leyla R.

Petrozza, Zachary A.

Stoner, Logan A.

Pillatzki, Ashlyn

Phillips, Jacob S.

Sturtz, Brandon

Priestley, Joshua W.

Radziwon, Samuel M.

Swettlen, Elizabeth M.

Rigby, Jackson D.

Reeger, Cameron R.

Tang, Leo

Roberts, Paige W.

Repasky, Dylan J.

Tangretti, Juliana C.

Rohosky, Michael J.

Rivenburg, Scarlet B.

Thompson, Sheldon A.

Rose, Natalie H.

Rodgers, Sarah J.

Torri, Allisa L.

Schwartz, Lillian

Saltzgiver, Emma F.

Trapletti, David G.

Shaffer, Evan J.

Shaw, Ethan J.

Urban, Kalee N.

Shaw, Abigail P.

Shawley, Jayson G.

Vance, LaQuanda M.

Shirley, Savannah C.

Shirley, Austin R.

Wallace, Madeline R.

Show, Ashley E.

Showman, Ethan J.

Winner, Micah T.

Simmers, Walter W.

Slater, Ian J.

Wolfe, Logan J.

Slater, Raina E.

Staab, Joseph P.

 

Slonceski, Adalyn M.

Stape, Avigail G.

Stanley, Tyler M.

Stewart, Elizabeth

Stape, Brenna L.

Sturnick, Aidan T.

Stoup, Haley A.

Swab, Michael L.

Szajnuk, Zachary P.

Swope, Damian R.

Tuffs, Ian P.

Tanyer, Dylan J.

Vallano, Marcus D.

Vucina, Gavin J.

Varner, Dominique O.

Walsh, Tyler S.

Walling, Joseph D.

Weeter, Emma N.

White, Max R.

White, Ethan T.

Wimple, Andrew J.

Wolfe, Hannah M.

Wolfe, Nolan A.

Wright, Natalie A.


CLOSE